Notice: Undefined variable: gkHeaderModule1 in /home/baschet/public_html/templates/gk_sporter/layouts/blocks/header.php on line 26
style=width:>

EVENIMENTE

  • Campionatul National de Minibaschet Targu Mures 2013

  • Campionatul National de Babybaschet Targu Mures 2013

  • Campionatul national de minibaschet 2012

  • Cantonament Iarna Predeal 2012

  • Invitatul de onoare, Catalin Burlacu

  • Cupa Sevlar 2011

  • Cupa Sevlar - CS Sevlar

  • CS Sevlar - CSS Targoviste

  • CS Sevlar - Raptors Bucuresti

  • Selectionata scolii nr. 1 Boldesti-Scaeni

  • Au inceput antrenamentele la Scoala nr. 8 "Grigore Moisil"

  • CS Sevlar - CSS Targoviste

Anunt important

Deoarece clubul participa la Cupa Transilvaniei, in perioada 03.02 - 09.02 nu se vor face antrenamente. Antrenamentele se reiau incepand cu 10.02.2014 dupa programul normal. Va uram vacanta placuta!


PROGRAM ANTRENAMENTE C.S. SEVLAR INCEPAND CU DATA DE 09.12.2013

 

Luni

18.00-19.00 – Grupa 1 - RADU NEGOESCU - PLOIESTI – GR.MOISIL
19.00-20.00 – Grupa 2 - BLAGOI COSMIN - PLOIESTI – GR.MOISIL
20.00-21.00 – Grupa 5 - BLAGOI COSMIN - PLOIESTI – GR.MOISIL

 

18.00-19.30 – U 13 - IORDANICA CIOROBEA - SALA POLIVALENTA BLEJOI
19.30-21.00 – U 14 - IORDANICA CIOROBEA - SALA POLIVALENTA BLEJOI

Marti

18.00-19.30 – Grupa 4 - IORDANICA CIOROBEA - PLOIESTI – GR.MOISIL
19.30-21.00 – Grupa 5 + 8 - RADU NEGOESCU + BLAGOI COSMIN - PLOIESTI – GR.MOISIL

Miercuri

16.00-17.00 – Grupa 2 - BLAGOI COSMIN - PLOIESTI – GR.MOISIL
17.00-18.00 – Grupa 3 - BLAGOI COSMIN - PLOIESTI – GR.MOISIL
18.00-19.30 – Grupa 1 - RADU NEGOESCU - PLOIESTI – GR.MOISIL

 

18.00-19.30 – U 13 - IORDANICA CIOROBEA - SALA POLIVALENTA BLEJOI
19.30-21.00 – U 14 - CRETU FLORIN + IORDANICA CIOROBEA - SALA POLIVALENTA BLEJOI

Joi

18.00-19.30 – Grupa 1 - RADU NEGOESCU - PLOIESTI – GR.MOISIL
19.30-21.00 – Grupa 4 - IORDANICA CIOROBEA - PLOIESTI – GR.MOISIL

Vineri

18.00-19.30 – Grupa 2 + 3 - RADU NEGOESCU + BLAGOI COSMIN - PLOIESTI – GR.MOISIL
19.30-21.00 – Grupa 5 + 8 - RADU NEGOESCU + BLAGOI COSMIN - PLOIESTI – GR.MOISIL

 

18.00-19.30 – U 13 - IORDANICA CIOROBEA - SALA POLIVALENTA BLEJOI
19.30-21.00 – U 14 - IORDANICA CIOROBEA - SALA POLIVALENTA BLEJOI

Sambata

11.00-12.30 – Grupa 1 - RADU NEGOESCU - PLOIESTI – GR.MOISIL
12.30-14.00 –Grupa 4 - IORDANICA CIOROBEA - PLOIESTI – GR.MOISIL
14.00-15.30 – U 13 - IORDANICA CIOROBEA - PLOIESTI – GR.MOISIL

 

Va rugam sa verificati in ce grupa sunteti!

 

Daca nu va regasiti in nici una din grupe, va veti prezenta la antrenamente astfel:

– copiii nascuti in 2003, 2002, 2001, 2000 – Grupa 8
    

– copiii nascuti in 2004, 2005, 2006, 2007 – Grupa 3
 

 

 

Deplasarea la Sala Polivalenta din Blejoi se va face cu microbuzul clubului dupa urmatorul program:

17.50 plecare din parcarea scolii Grigore Moisil cu intoarcere la 19.30
19.30 plecare din parcarea scolii Grigore Moisil cu intoarcere la 21.20


Componenta grupelor

 

GRUPA 1

Nr.crt.

Nume si prenume

Anul nasterii

1 PANCU RADU 2004
2 SANDA THEODOR 2004
3 SADEGHI DARIUS 2004
4 ILIESCU STEFAN 2004
5 MUSUROIA CRISTIAN 2004
6 TRIFINA ANDREI 2004
7 IONASCU MISA 2004
8 NICULAE JUSTIN 2004
9 PARVAN CALIN 2005
10 PETRE DAVID 2005
11 COMAN ANDREW 2005
12 COJOCARIU VLAD 2005
13 REMES CRISTIAN 2006

 

GRUPA 4

Nr.crt.

Nume si prenume

Anul nasterii

1 TUDOROIU IONUT 2002
2 VASILESCU RADU 2002
3 GEANGU IULIAN 2002
4 ILIE OCTAVIAN 2002
5 PLOSCARU IONUT 2002
6 GRIGORE TEODOR 2002
7 STANCIU DANUT 2002
8 BRANZA PAVEL 2003
9 NAE MIHNEA 2003
10 DIMA TIBERIU 2003
11 MITRACHE IONUT 2003
12 MANESCU RAZVAN 2003
13 VICOL IUSTIN 2003
14 DUMITRESCU BOGDAN 2003
15 IONITA STEFAN 2003
16 CARAMALAU MIHNEA 2003
17 SERBAN MIHAITA 2003
18 ARVUNESCU CATALIN 2003
 

 

 

 

GRUPA 6

Nr.crt.

Nume si prenume

Anul nasterii

1 BRASLASU MIHAI 2001
2 NICOLOV VLAD 2001
3 COMAN ANTHONY 2001
4 CARAVIA ALEXANDRU 2001
5 DINESCU ALEXANDRU 2001
6 DAMIAN ALEXANDRU 2001
7 SOIMAREANU VICTOR 2001
8 TUDOROIU IONUT 2002
9 VASILESCU RADU 2002
10 BRANZA PAVEL 2003
11 MITRACHE IONUT 2003
12 DUMITRESCU BOGDAN 2003
13 DIMA TIBERIU 2003

 

GRUPA 7

Nr.crt.

Nume si prenume

Anul nasterii

1 CRETU TIBERIU 2000
2 SIMION DRAGOS 2000
3 STEFAN IONICA 2000
4 IONESCU BOGDAN 2000
5 ROSU CRISTIAN 2000
6 ANTON VALENTIN 2000
7 SPATARESCU STEFAN 2000
8 DUMITRU MIHNEA 2000
9 TANASE RADU 2000
10 STEFANOIU SILVIU 2000
11 BRASLASU MIHAI 2001
12 NICOLOV VLAD 2001
13 DAMIAN ALEXANDRU 2001
14 DINESCU ALEXANDRU 2001
15 COMAN ANTHONY 2001
16 CARAVIA ALEXANDRU 2001

 

 

 

 

CONDUCEREA CLUBULUI

Incepand cu data de 01.10.2013, valoarea cotizatiei lunare a membrilor sai va fi de 100 RON. Aceasta va fi platita de catre membrii la inceputul fiecarei luni de antrenament, domnului Iordanica Ciorobea. Neplata a doua cotizatii consecutiv atrage excluderea din calitatea de membru.

 

Deasemenea s-a stabilit ca pentru cazuri speciale, CS SEVLAR sa ofere burse, partiale sau totale, constand in cursuri, echipamente si deplasari gratuite in cantonamente si competitii . Aceste burse se pot obtine numai in urma unei cereri tip care trebuie aprobata de Presedintele CS SEVLAR.

 

Aceasta cerere poate fii descarcata aici.

Clubul Sportiv Sevlar

     

Clubul Sportiv Sevlar

     

SPONSORI

 

     

PARTENERI

2
3
3

Clubul Sportiv Sevlar © 2011 | Toate drepturile rezervate.